Kancelářské židle

Kancelářské židle

Filtrovat
show blocks helper

Materiál:

Cena:

Zobrazen 1. – 9. z 24 výsledků

 • Židle 43 SYN UP&DOWN

  Židle 43 SYN UP&DOWN
  Kvalitní kancelářská židle s menším opěrákem a řadou funkcí pro dokonalé přizpůsobení židle uživateli. Synchronní mechanismus s plynulým nastavením sedáku a opěráku, nastavení výšky židle plynovým pístem.
  2 180 
 • Židle 43

  Židle 43
  Levná kvalitní kancelářská židle s menším opěrákem a řadou funkcí pro dokonalé přizpůsobení židle uživateli. Synchronní mechanismus s plynulým nastavením sedáku a opěráku, nastavení výšky židle plynovým pístem, výška opěradla s aretací.
  2 070 
 • Židle Q154 šedá

  Židle Q154 šedá
  Luxusní kancelářské křeslo vhodně doplňující kancelář i bytové prostory. Multifunkční blokační mechanismus s aretací v několika polohách vhodně doplňují chromové komponenty - kříž,píst a područe v kombinaci s čalounem, jež jsou součástí základního vybavení. Vyrobeno  ze 100% PU kůže ve velmi kvalitním zpracování, v šedém provedení.
  4 530 
 • Židle Q154 Pravá kůže

  Židle Q154 Pravá kůže
  Luxusní kancelářské křeslo vhodně doplňující kancelář i bytové prostory. Multifunkční blokační mechanismus s aretací v několika polohách vhodně doplňují chromové komponenty - kříž,píst a područe v kombinaci s čalounem, jež jsou součástí základního vybavení. Vyrobená v pravé kůži v černém provedení .
  7 170 
 • Židle Q154 hnědá

  Židle Q154 hnědá
  Luxusní kancelářské křeslo vhodně doplňující kancelář i bytové prostory . Multifunkční blokační mechanismus s aretací v několika polohách vhodně doplňují chromové komponenty - kříž,píst a područce v kombinaci s čalounem   , jež jsou součástí základního vybavení. Vyrobeno  ze 100% PU kůže ve velmi kvalitním zpracování, v hnědém provedení.
  4 530 
 • Židle Q154 černá

  Židle Q154 černá
  Luxusní kancelářské křeslo vhodně doplňující kancelář i bytové prostory . Multifunkční blokační mechanismus s aretací v několika polohách vhodně doplňují chromové komponenty - kříž,píst a područce v kombinaci s čalounem   , jež jsou součástí základního vybavení. Vyrobeno  ze 100% PU kůže ve velmi kvalitním zpracování, v černém provedení.
  4 530 
 • Židle Q154 béžová

  Židle Q154 béžová
  Luxusní kancelářské křeslo vhodně doplňující kancelář i bytové prostory . Multifunkční blokační mechanismus s aretací v několika polohách vhodně doplňují chromové komponenty - kříž,píst a područce v kombinaci s čalounem   , jež jsou součástí základního vybavení. Vyrobeno  ze 100% PU kůže ve velmi kvalitním zpracování, v béžovém provedení.
  4 530 
 • Židle KA-E301 GREY

  Židle KA-E301 GREY
  Kancelářská židle je očalouněna šedou látkou v kombinaci s černou látkou MESH. Kříž je kovový. Houpací mechanismus zajistí větší komfort při užívání. Barva Šedá
  1 990 
 • Židle KA-E301 BLUE

  Židle KA-E301 BLUE
  Kancelářská židle je očalouněna modrou látkou v kombinaci s černou látkou MESH. Kříž je kovový. Houpací mechanismus zajistí větší komfort při užívání. Barva modrá.
  1 990