Matrace a rošty

Matrace a rošty

Mnohé z nás trápí vleklé bolesti zad a pocity nevyspání. Příčinou těchto obtíží je přitom špatná výplň lůžka, vyměňte si u nás rošty a matrace, na kterých spíte! V naší nabídce najdete celou řadu matrací s pohodlným pružinovým či pěnovým základem pro všechny členy své rodiny.

Filtrovat
show blocks helper

Materiál:

Cena:

Zobrazen 1. – 9. z 58 výsledků

 • Matrace Pola 140

  Matrace Pola 140
  Kvalitní sendvičová sedmizónová matrace složená z polyuretanových pěn bez lepení. Uživatel může volit mezi tužší a měkčí stranou. Celé jádro je upraveno vertikálními otvory jež odvádějí přebytečné teplo a vlhkost od těla. Hustotou otvorů jsou vytvořeny anatomické zóny.
  11 330 
 • Matrace Cela 140

  Matrace Cela 140
  Kvalitní sendvičová matrace se sedmizónovým profilem a viskoelastickou – línou pěnou s podílem rostlinného oleje. Viscoelastická pěna mění svou tuhost při kontaktu s tělesnou teplotou. Jádro s vysokým profilem zlepšuje elasticitu a prodyšnost matrace.
  od 9 540 
 • Matrace Cama 140

  Matrace Cama 140
  Skladem
  Luxusní sedmizónová matrace z antibakteriálních pěn v kombinaci s bio pěnou. Lehací plochy tvoří antibakteriální pěny vysoké gramáže 40 a 32kg/m3 s různou tuhostí.
  od 12 890 
 • Matrace Proma 140

  Matrace Proma 140
  Matrace PROMA je velmi pohodlná sedmizónová matrace s unikátním děrováním jádra. Jádro této matrace tvoří dvě vrstvy HR studené pěny gramáže 43 kg s vysokým podílem rostlinného extraktu ze soji.
  od 9 640 
 • Matrace Neapol

  Matrace Neapol
  Sendvičová matrace s jádrem z pojeného polyuretanu ve výšce 7 cm. Nosné vrstvy tvoří oboustranně polyuretanová/PUR pěna ve výšce 3 cm tvarovaná do masážních nopů v sedmi zónách. Matrace tak garantuje správnou anatomickou podporu těla.
  od 2 690 
 • Matrace Manet

  Matrace Manet
  Tato sedmizónová matrace je tvořena ze dvou elastických pěn MediFoam různých objemových hmotností. Tato pěny zabezpečují elastickou a tvarovou stálost matrace.
  od 4 670 
 • Matrace Kréta

  Matrace Kréta
  Jádro této matrace tvoří tvrzená pěna MediFoam s příčnými otvory, které zaručují dokonalou vzdušnost. Žlutozelená antibakteriální pěna eliminuje tvorbu bakterií a výskyt roztočů.
  od 5 720 
 • Matrace Lima

  Matrace Lima
  Sedmizónová sendvičová matrace s volbou dvojí tuhosti. Střed jádra matrace je zpevněn pojeným polyuretanem. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami, které jsou tvarovány do masážních nopů.
  od 3 990 
 • Matrace Dětská matrace Dáda

  Matrace Dětská matrace Dáda
  Dětská matrace složená ze dvou elastických pěn. Střed jádra matrace je provzdušněn průduchy, které změkčují matraci. Matrace má dvojí tvrdost 3 a 4. Je vhodná na pevný i lamelový rošt.
  od 3 940